Ampler w swojej ofercie posiada trzy modele rowerów, które na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypominają konstrukcji z silnikiem elektrycznym. Firma zdobywa coraz większą popularność i oferuje darmową dostawę – również do Polski.

Ampler to modna marka rowerów prosto z Niemiec. Producent zasłynął przede wszystkim z dobrze wycenionych, minimalistycznych i lekkich rowerów, a także z rozwijającej się sieci salonów stacjonarnych i akcji marketingowych – przykładowo rok temu Ampler oferował darmowy rower w zamian za relację z podróży.

Aktualnie w ofercie znajdują się trzy modele rowerów:

  • Curt – najprostszy model typu single speed z zasięgiem wynoszącym 70 km i wadze 13,5 kg.
Ampler Curt
  • Stout – miejska propozycja z 10-biegową kasetą, bagażnikiem, a także zintegrowanym oświetleniem.
Ampler Stout
  • Stellar – odmiana modelu Stout w wersji dla kobiet i innymi kolorami.
Ammpler Stellar

Najtańszy model Curt został wyceniony na 2490 Euro, czyli jakieś 11 100 zł. Oczywiście nie jest to mało, ale konkurencja oferuje znacznie cięższe i mniej estetyczne rowery w zbliżonych cenach, co sprawia, że Ampler staje się bardzo ciekawą alternatywą.

Rowery Ampler można kupić za pośrednictwem strony internetowej producenta. Tak jak wspomnałem – wysyłka na terenie Europy jest całkowicie darmowa, a czas dostawy to 7 – 14 dni.

Author

Biegam, jeżdżę na rowerze (MTB i gravel) i jestem fanem wędrówek. Poza tym amatorsko interesuję się fotografią i nagrywaniem filmów. Jestem też gadżeciarzem, a OUTDOORLAB.PL jest miejscem, w którym te wszystkie zajawki łączę w jedną całość.