Do sieci wyciekła animacja przedstawiająca render najnowszego zegarka Galaxy Watch 3 w wersji 45 mm, którego premiera ma odbyć się w najbliższych tygodniach.

Informacje o planowanej nowości dostarczył Evan Blass (@evleaks), czyli jeden z najlepszych “specjalistów od przecieków” w branży.

Samsung ma zaprezentować aż 9 różnych wersji zegarków. 45-milimetrowa wersja Titanium (wykonana z tytanu) w cenie 600 dolarów (około 2400 zł) do tego cztery wersje z tarczami 45 mm i kolejne cztery z tarczami 41 mm. Różnić będą się kolorami (złoty, niebieski, czarny, srebrny) i obecnością łączności LTE. Będą też tańsze, bo będzie to wydatek rzędu 400 dolarów (około 1600 zł). Większe warianty będą dysponowały akumulatorami o pojemności 340 mAh, a mniejsze – 247 mAh. 8 GB wbudowanej pamięci, z czego faktycznie do dyspozycji użytkownika pozostanie około 5 GB. Ramka w okół tarczy ma się obracać i również w ten sposób (poza dotykiem) będziemy kontrolowali urządzenie.

Większe urządzenia będą miały akumulatory o pojemności 340 mAh, z kolei mniejsze – 247 mAh. Możemy się też spodziewać 8 GB pamięci wbudowanej, gdzie wolne będzie 5,3 GB. Zegarek będzie standardowo śledził rytm serca, ciśnienie krwi oraz będzie przydatny przy uprawianiu sportu. Oficjalnie powinien on zadebiutować 21 sierpnia.

Spodziewana data premiery: 21 sierpnia 2020 roku.

Źródło: PhoneArena / fot. Evan Blass

Author

Biegam, jeżdżę na rowerze (MTB i gravel) i jestem fanem wędrówek. Poza tym amatorsko interesuję się fotografią i nagrywaniem filmów. Jestem też gadżeciarzem, a OUTDOORLAB.PL jest miejscem, w którym te wszystkie zajawki łączę w jedną całość.