Oryginalny DOIT 10szt ultradźwiękowy moduł HC-SR04 czujnik pomiaru odległości czujnik HC SR04 HCSR04 dla modelu podwozia samochodu robota

zł32.55


Moduł ten jest bardzo stabilny i jest w stanie dokładnie zmierzyć odległość.Jest on również bardzo wrażliwy z małym niewidomym miejscu, które znajduje się około 50 pikselach.Moduł ten jest również kompatybilny z modułem alarmowym GH-311.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: https://github.com/SmartArduino/SZDOITWiKi/wiki

Napięcie robocze: 5 v dc

Prąd statyczny: mniej niż 2ma

Wyższy poziom: 5

Dolny poziom: 0V

Kąt wykrywania: mniej niż 15 stopni

Odległość wykrywania: 2-11250px

Dokładność: wsparcie techniczne 7.5 px

Sposób podłączenia do sieci

VCC i trig jako kontrolnego końca

Echo jak odbierający koniec

Wychodzi jak pusta szpilka

ZIEMIA

Kołek wyłączający-to pull-up rezystor 10K, który znajduje się w module.Wykorzystuje port wejścia / wyjścia jednego chipa, aby opuścić kontakt wyłączyć i wypuścić sygnał impulsowy, który przekracza 10us.

Wyjściowy pin pracuje jako wejściowy pin modułu alarmowego.On nie jest potrzebny w module pomiaru odległości.

Moduł musi być podłączony do głównej do tego, jak będzie on podłączony.W przeciwnym razie może wystąpić nieoczekiwane wyższy poziom, który może być rozwiązany tylko na drodze ładowania.Robocza teoria modułu URF04

Korzystanie z IO, aby rozpocząć pomiar odległości i produkcji sygnału wysokiego poziomu nie mniej niż 10 us.

Moduł wysyła 8 fal 40 khz i odkrywa, jeśli któraś z nich wraca.

Gdy sygnał wraca, wyższy poziom będzie wydany z IO, i czas ostatniego będzie taki sam, jak i czas potrzebny do wysyłania sygnału ultradźwiękowego i jego powrotu.

Odległość=(czas na wysokim poziomie * prędkość dźwięku 340 m/s))/2;

Używać ten produkt jest również bardzo prosta.Po wyzwoleniu wysokiego poziomu, który przekracza 10us od portu sterowania, klient może po prostu zacząć czekać na izbie przyjęć portu.Zegar musi być uruchomiony, gdy jest zwolniony wyższy poziom i wartość może być odczytana, gdy jest niski poziom.To będzie czas, który trzeba.Dalej mierzyć, a dowiesz się, że odpowiedź.

Ultradźwiękowy moduł pomiaru odległości: 10szt= 1 opakowanie

1. Czas przygotowania: musimy 2-5 dni roboczych, aby przygotować twoje zamówienie zgodnie z naszymi licznymi zamówieniami na co dzień.

2. Darmowa wysyłka na całym świecie, jeśli wybierzesz China Post .

Uwaga:

Informacje o nowym отслеживающем pokoju dla China Post Ordinary Small Packet Plus nie może być znaleziona podczas wysyłania z Chin.Niezależnie od tego, przybył on, czy nie, to już nie będzie śledzić informacje.

Proszę, wybierz China Post Air Mair, jeśli chcesz uzyskać pełne informacje o śledzeniu.

Informacje o śledzeniu China Post Ordinary Small Packet Plus można sprawdzić tutaj:

1. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić pozytywny komentarz i 5 gwiazdek , a także 5 gwiazdek dla szczegółowej oceny twojego zamówienia.Jak tylko pokażesz nam zrzut ekranu z obu 5 gwiazdek, damy ci zniżkę $3 za każde zamówienie powyżej $ 50 w twoim późniejszego zakupu.

2. Jeśli podzielisz naszej powołując się na produkt w swoim SNS lub Facebook, damy ci rabat w wysokości 3 usd za każde zamówienie powyżej 50 usd w twoim późniejszego zakupu.

3. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, prosimy o kontakt z nami, przed wyjazdem neutralnej (3 gwiazdki) lub negatywną (1-2 gwiazdki) opinie.Dajemy 100% gwarancję, że rozwiążemy każdy twój problem.

4. proszę napisz do nas na e-mail, przed opuszczeniem negatywną opinię lub otworzyć spór na miejscu.Interakcja - najlepszy sposób na rozwiązanie problemów.

Tagi: ultradźwiękowy nadajnik odbiornik arduino, arduino hc sr04, czujnik mq4, oddzielne ultradźwiękowy nadajnik, sr04, Ultradźwiękowy nadajnik odbiornik 40 khz, apds9960, дальнобойный ultradźwiękowy nadajnik, karta sd, 4 pin rs232.


( 0 Ocena )

Ilość