Nowe wannowe luksusowe złote mosiężne baterie łazienkowe bateria naścienna prysznic ręczny szczotka zestaw bateria natryskowa zestawy XT358

zł322.74


Opis produktu:

Materiał: Mosiądz.

Kolor: Złoty .

W komplecie z wężami i akcesoriami.

Instalacja z jednym otworem.

Płatność

Akceptujemy warunkowe odkładanie / kartę kredytową VISA .Przelewy bankowe; Western Union Shipping : · Proszę zwrócić więcej uwagi na adresy zamówienia, które muszą być zgodne z twoim adresem dostawy. ·Szczegóły zostaną wysłane w ciągu 3 dni roboczych po oczyszczonej płatności. ·Wysyłka będzie odbywać się na całym świecie za pośrednictwem UPS/FEDEX/DHL/EMS, i proszę, daj nam znać, który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla ciebie. · Outer region może powodować dodatkową opłatą za wysyłkę. ·Należy sprawdzić towar, gdy towar dostarczony, jeśli jest uszkodzony, proszę uprzejmie zapoznać się go i natychmiast skontaktuj się z nami, a my wyślemy ci nowy, jeśli jest to konieczne, to jest bardzo cenione.Gwarancja : · pochodzi z 5-letnią gwarancją produkcji; ·wymiana na wadliwy towar w ciągu 7 dni roboczych od dnia dostawy produktu; ·uszkodzenia przesyłki należy zgłosić w ciągu 5 dni roboczych, w ciągu których produkt został dostarczony.Skontaktuj się z nami : · jeśli chcesz zrobić duże zamówienie lub wymieszać zamówienia,proszę nie wahaj się skontaktować się ze mną. ·Jeśli chcesz zamówić kilka przedmiotów,proszę dać mi znać najpierw, abyśmy mogli zaoferować państwu zniżki na dostawy niektórych produktów.Opinie : ·opisuję przedmioty tak dobrze, jak mogę.Jeśli coś przeoczyłem, proszę dać mi znać; ·proszę napisz do mnie na e-mail, zanim zostawić komentarz, jeśli jesteś niezadowolony z jego towarem, abyśmy mogli go rozwiązać; ·międzynarodowe kupujący, Proszę zwrócić uwagę: cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Dziękuję bardzo za odwiedzenie naszego sklepu, mamy nadzieję rozwijać się razem z wami i być беспроигрышными partnerami.

Tagi: zestaw kabin prysznicowych, mikser, luksusowa łazienka z prysznicem, bateria wannowa, kabina prysznicowa, toaleta, prysznic, prysznic złoto, elektryczny prysznic do kąpieli, dźwig złoty prysznic, zestaw bielizny złoty, zestaw akcesoriów do łazienki.


( 0 Ocena )

Ilość