Lady Plus Size(4-15)hot Sold Leopard Printing Love Heart Round Toe Genuine Real Patent Leather Women Flats Single Shoes

zł77.23


o dostosowywającej punkcie:

proszę zwrócić uwagę, że dla tego indywidualnego elementu, proszę zostawić wiadomość lub skontaktuj się z nami o kolorze/rozmiarze/wysokości obcasów/stylu obcasów zgodnie z porównaniem stylu pantone & heels. możemy odmówić zwrotu, jeśli to nie jest nasza wina, tak jak to indywidualny produkt .dziękuję za zrozumienie!

o dostosowywający dniach traktowania:

prosimy zauważyć, że szybsze dostosowywać dni 7days.but podczas szczytowego czasu może być zatrzymany do 15 dni.anyway my postaramy się jak najlepiej, aby wysłać go Nasze jak najszybciej.

.

o naszym sklepie:

jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym sklepie, proszę, nie krępuj się zobaczyć, klikając: https://www.outdoorlab.pl/store/1457044

Tagi: męskie buty ze skóry naturalnej, buty na płaskiej podeszwie ze skóry naturalnej, prawdziwe baletki z piór, składany baletki ze skóry naturalnej, buty na płaskiej podeszwie ze skóry naturalnej z kokardą, buty na płaskiej podeszwie ze skóry naturalnej z nitami, gładkie baleriny ze skóry naturalnej, buty na płaskiej podeszwie ze skóry naturalnej vtota, te buty na płaskiej podeszwie ze skóry naturalnej, buty na płaskiej podeszwie ze skóry naturalnej działają.


( 1 Ocena )

Ilość