Funrover 2 Din Android 10.0 radio samochodowe z GPS do VW Volkswagen Passat B6 B7 CC DVD odtwarzacz multimediów samochodowy stereo 6 GB ROM 128G DSP

zł1 253.09


> >> Dlaczego FUNROVER tak dobry?

1> najlepsze marki w samochodowym radio na www.outdoorlab.pl. 2> Szybka wysyłka z magazynu w Chinach, Rosji czy Hiszpanii, w 1-5 dniach roboczych. 3> Wszystkie produkty zostały przetestowane na długo przed wysyłką, zapewniając produkt dobrej jakości. 4> darmowy zwrot w ciągu 15 dni. 5> doskonała obsługa klienta, pre-sprzedaży i po sprzedaży, wszystkie pytania będą dobrze odpowiadają, wszystkie problemy zostaną rozwiązane.

Dobre wieści!!!

Świetna wiadomość:nasz model android 10.0 DSP zaktualizowany do Радиочипа 6686! 2.5 D /1280*720 Blu-ray/obsługa 4G/5G /WIFI/gniazdo karty Sim.Wbudowany DSP,regulacja 32 zespołów.Podziel ekran,uruchom 2 aplikacji na ekranie obok siebie.

Proszę zwrócić uwagę

1.To urządzenie nie ma ruchu DVD i nie może odtwarzać płyty DVD.Nazwa tego urządzenia-odtwarzacz DVD,ale w rzeczywistości jest to pełny samochodowy blok.Zanim kupisz , proszę, pamiętajcie o tym. 2.Ten model nie ma odtwarzacza DVD i SD-slot, karta jest zainstalowana. 3.po złożeniu zamówienia,proszę, daj mi twoje zdjęcie konsoli samochodu i powiedz mi, jaka jest nazwa modelu twojego samochodu.Dziękuję. 4.nadaje się do : VW Passat B6 B7 CC Magotan 2011-2015

Fabryka FUNROVER

FUNROVER został nazwany www.outdoorlab.pl Jak 2018 www.outdoorlab.pl glory wersja sprzedawcy czarnego konia, www.outdoorlab.pl chief navigator.

Wysyłka (Ważne):

1. opłaty celne i podatki są na odpowiedzialność kupujących, możemy sprzedawca nie może go kontrolować i nie będzie ponosić odpowiedzialności za to, proszę zwrócić uwagę na to, przed złożeniem zamówienia.Jeśli towar został zwrócony z powodu rezygnacji kupującego wyczyścić urząd celny lub otrzymać paczkę, to wysyłka postgae i kosztowny opłata za zwrot złożone będą na odpowiedzialność kupujących. 2. Jeśli adres wysyłki odnosi się do zdalnego okolicy w systemie dostawy firmy kurierskiej, należy dodać zdalną opłatą w wysokości 45 usd za dostarczenie przesyłki lub zmienić bardziej wiejski adres dostawy, w przeciwnym razie twoja przesyłka nie może być wysłana.Czy należy adres zdalnego okolicy, czy nie, można sprawdzić swój adres na stronie internetowej DHL. 3. proszę, nie поставляйте adres PO BOX, nie możemy wysłać paczkę na ten dobry adres. 4. Po tym, jak złożyć zamówienie, proszę, zachowaj łączność, aby przyspieszyć czas realizacji zamówienia.Uwaga: rosyjscy klienci muszą podać swoje imię i nazwisko, aby kontaktowego nazwy na paczce.

Gwarancją

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące. 2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na www.outdoorlab.pl!

Zwrot/ Zwrot

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół. 2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#. 3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z www.outdoorlab.pl.Czy można wybrać sobie wymianę. 4. kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia przesyłki przed podpisaniem przesyłki.Jak tylko paczka podpisana, sprzedawca myśli, że kupujący otrzymał towar w dobrym stanie. 5.kupujący powinien sprawdzić, czy w opakowaniu, przed podpisaniem i odebrać paczkę. (Jeśli kupujący stwierdził, że paczka jest pusta, zrezygnuj podpisać i skontaktuj się z nami.) 6.Jeśli podoba ci się nasz produkt, czy mogę prosić o twojej pomocy, aby pozostawić pozytywne opinie i dobre zdjęcia do zamówienia?Jest to duży bodziec i wsparcie dla nas, my zrobimy lepiej i lepiej w przyszłości.Kwota, którą płacisz nam, obejmuje tylko cenę towaru i koszt wysyłki.

Zwrot/ Zwrot Pieniędzy

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół. 2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#. 3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z www.outdoorlab.pl.Czy można wybrać sobie wymianę. 4. kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia przesyłki przed podpisaniem przesyłki.Jak tylko paczka podpisana, sprzedawca myśli, że kupujący otrzymał towar w dobrym stanie. 5.kupujący powinien sprawdzić, czy w opakowaniu, przed podpisaniem i odebrać paczkę. (Jeśli kupujący stwierdził, że paczka jest pusta, zrezygnuj podpisać i skontaktuj się z nami.) 6.Jeśli podoba ci się nasz produkt, czy mogę prosić o twojej pomocy, aby pozostawić pozytywne opinie i dobre zdjęcia do zamówienia?To wielkie podniecenie i wsparcie dla nas, my zrobimy lepiej i lepiej w przyszłości.Kwota, którą płacisz nam, obejmuje tylko cenę towaru i koszt wysyłki.

Tagi: radio samochodowe bluetooth, passat b6, golf 1 Мк1, głośnik bluetooth, vw wideo, 2 din radio, passat b7, vw passat, gt volkswagen, fm-radio.


( 3 Ocena )

Ilość