1:14 Tamiya przednie felgi do piasty i gumowe opony, zestaw do 1/14 Tamiya przyczepa ciągnik ciężarówka pilot zdalnego sterowania koła samochodowe części zamienne

zł44.96


1:14 Tamiya przednie felgi do piasty i gumowe opony, zestaw do 1/14 Tamiya przyczepa ciągnik ciężarówka pilot zdalnego sterowania, części samochodowe

Opis produktu:

➤100% nowy i trwały.

Proces sterowania CNC➤, wyśmienita jakość wykonania.

➤Garnitur dla 1/14 RC Tamiya Tractor Trucks.

#Piasty Kół Przednich

➤Materiał: Metal

➤Kolor: Srebrny

Średnica➤: 47mm

➤Grubość: 25 mm

Średnica zewn. otworu: 11 mm

➤Waga netto: 41 g/szt.

#Gumowe Opony

➤Materiał: Guma

➤Kolor: Czarny

Szerokość➤: 28mm

➤Średnica zewnętrzna: 83,5 mm

➤Żrednica wewnętrzna: 44,5 mm

➤Waga: 78 g/szt.

Listę pakietów:(do wyboru)

2 x piasty kół przednich

2 x gumowe opony

Uwaga: proszę pozwolić 1-3 mm błąd ze względu na pomiar ręczny.

- WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

➤ Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

➤Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

Usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i nie zawiera weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

➤Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.

➤Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu z wszystkimi elementami i akcesoriami w komplecie, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z www.outdoorlab.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.

- Nie da się rozwiązać problemu, jeśli my o nich nie wiemy!

Tagi: ciągniki rolnicze, samochodowy metal, Tony Tamiya części zamienne, obrotowe koło, 114 wskazówka, 114 części zamienne do samochodów ciężarowych tamiya, przyczepy z hakiem, model Tamiya, felgę, 124 model samochodu.


( 2 Ocena )

Ilość