Civante Class 3 to kolejny rower elektryczny, który trafił do oferty firmy Yamaha. Nowość jeszcze nie jest dostępna w Polsce, ale warto zapoznać się ze szczegółami, aby..mieć czas pozbierać pieniądze 🙂

Yamaha to jeden z liderów rynku rowerów elektrycznych. Silniki i osprzęt tego producenta znajdziemy również w elektrycznych rowerach innych marek – m.in. Giant, Wheeler, Haibike. Niestety, Polacy póki co muszą obejść się smakiem, bo żaden rower elektryczny firmy nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży na terenie naszego kraju.

Szosa Civante Class 3 została wyposażona w nowoczesny silnik PWSeries SE, który dysponuje mocą na poziomie 250W i 70 Nm momentu obrotowego. Silnik posiada 4 poziomy asysty i rozpędza rower do prędkości maksymalnej wynoszącej 45 km/h. W ramie znalazło się miejsce dla wymiennej baterii o pojemności 500 Wh, której czas ładowania ma wynosić 1 godzinę (od 0-80%). Rower został wyposażóny najprawdopodobniej w osprzęt Shimano Tiagra i klamkomanetki STI.

Cena? 3 399 USD, czyli jakieś 13 500 zł. Rower póki co dostępny będzie tylko na rynku USA.

Author

Biegam, jeżdżę na rowerze (MTB i gravel) i jestem fanem wędrówek. Poza tym amatorsko interesuję się fotografią i nagrywaniem filmów. Jestem też gadżeciarzem, a OUTDOORLAB.PL jest miejscem, w którym te wszystkie zajawki łączę w jedną całość.